معماری
خانه / اخبار / فریدون آسرایی:در روند تولید یک قطعه‌ی موسیقی خواننده ، آهنگساز و ترانه سرا باید با یکدیگر تعامل داشته باشند. ‌

فریدون آسرایی:در روند تولید یک قطعه‌ی موسیقی خواننده ، آهنگساز و ترانه سرا باید با یکدیگر تعامل داشته باشند. ‌

فریدون آسرایی, مصاحبه , آلبوم جدید

در گفت‌وگو با «میزان» مطرح شد،فریدون آسرایی:
※در روند تولید یک قطعه‌ی موسیقی خواننده، آهنگساز و ترانه سرا باید با یکدیگر تعامل داشته باشند.
※جزئیات ساخت آلبوم جدید


فریدون آسرایی خواننده‌ی موسیقی پاپ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، گفت: در روند تولید یک قطعه موسیقی خواننده، آهنگساز و ترانه سرا باید با یکدیگر تعامل داشته باشند.

وی ادامه داد: بیشتر آثار موسیقایی که موفقیت قابل ملاحظه‌ای به دست آوردند و نزد مخاطبان از محبوبیت قابل توجهی برخوردار هستند، نتیجه‌ی یک همکاری و تعامل بی‌نظیر بین سازندگان آن اثر بوده است.

خواننده‌ی آلبوم موسیقی «عشق یعنی» تصریح کرد: در تمامی حوزه‌ها، یک خروجی موفق نتیجه‌ی یک همکاری و هم‌فکری موفقیت آمیز بین فعالان در آن عرصه است که حوزه‌ی موسیقی نیز از این موضوع جدا نیست.

وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود اظهار کرد: با تعامل بین اعضای سازنده یک اثر موسیقایی، نسبت به اثر دلخواه یک نوع واقع بینی و درک متقابل ایجاد می‌شود و افراد از انتظارات یکدیگر آگاه می‌شوند.

آسرایی همچنین یادآور شد: زمانی که آهنگساز، ترانه سرا و خواننده به عنوان سه ضلع مثلث با یکدیگر برای تولید یک قطعه موسیقی فعالیت می‌کنند، تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با در نظر داشتن تجربه‌های موفق قبلی، اثری را تولید کنند که تا اندازه زیادی مورد استقبال مخاطبان موسیقی قرار بگیرد.

وی با اشاره به آلبوم جدید خود توضیح داد: تولید قطعه‌های آلبوم جدید و انتخاب آن‌ها هنوز به مرحله‌ی نهایی نرسیده و هم‌اکنون مشخص نیست که چه آثاری قرار است در جدیدترین اثر موسیقایی من وجود داشته باشد.

خواننده‌ی آلبوم «غریبه» خاطرنشان کرد: آهنگسازی قطعه‌ها در آلبوم جدید را بیشتر آهنگسازان دیگر بر عهده داشتند و تعداد آثاری که از ملودی‌های ما در این آلبوم وجود دارد، نسبت به آلبوم‌های قبلی کمتر است. همچنین نمی‌توان برای انتشار آلبوم جدید زمانی را در نظر گرفت.

درباره ی zahra

همچنین ببینید

فریدون آسرایی خواننده تیتراژ سریال راه و بیراه

فریدون آسرایی تیتراژ سریال «راه و بیراه» را می‌خواند

به گزارش روابط عمومی شبکه یک : ※فریدون آسرایی خواننده‌ی تیتراژ سریال «راه و بیراه» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *