معماری
خانه / مصاحبه ها / فریدون آسرایی: مهم‌ترین برنامه‌ی موسیقی تلویزیون در بلاتکلیفی است! ‌

فریدون آسرایی: مهم‌ترین برنامه‌ی موسیقی تلویزیون در بلاتکلیفی است! ‌

مصاحبه فریدون آسرایی , شب کوک

فریدون آسرایی در مصاحبه با خبرگزاری «میزان» :
مهم‌ترین برنامه‌ی موسیقی تلویزیون در بلاتکلیفی است!

فریدون آسرایی خواننده‌ی موسیقی پاپ در گفت‌وگو با خبرنگارگروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: در آخرین صحبتی که با تهیه کننده‌ی برنامه «شب کوک» داشتم ، در خصوص تولید فصل جدید این برنامه موضوع امیدوار کننده‌‌ای نشنیدم و سرنوشت این برنامه به صورت قطعی مشخص نیست!

وی ادامه داد: تصور می‌کنم وضعیت تولید برنامه‌های مربوط به آثار نمایشی از جمله برنامه‌های سینمایی بهتر از وضعیت تولید برنامه‌های ویژه‌ی موسیقی است.

خواننده آلبوم «عشق یعنی» تصریح کرد: در شرایط کنونی خواننده‌های بسیاری را داریم که آثاری را ویژه شهدا می‌خوانند همانگونه که من قطعه‌ی «بوی سیب» را برای تمامی شهدای دفاع مقدس و فداکار کشورم خوانده‌ام، از این رو تصور می‌کنم بهتر است در زمینه تولید برنامه‌های موسیقایی نگاه وسیع‌تری صورت بگیرد و از ظرفیت‌ها و توانایی‌های هنرمندان این عرصه بهره گرفته شود.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: موسیقی پاپ ظرفیت‌های بسیاری دارد و امکان استفاده از آن در زمینه‌های مختلف وجود دارد. «شب کوک» یکی از پربیینده‌ترین برنامه‌های تلویزیون بود و زمینه‌ای مناسب را جهت بروز استعداد‌های جوان در عرصه موسیقی فراهم کرد.

آسرایی یادآور شد: معرفی جوانان خلاق و با استعداد در عرصه‌ی موسیقی به ویژه موسیقی پاپ در برنامه «شب کوک» اتفاقی در خور توجه بود که مدتی است با تولید نشدن این برنامه شاهد ادامه‌ی این روند نیستیم.

وی افزود: یکی از مهمترین تفاوت‌های برنامه «شب کوک» با سایر برنامه‌های پربیننده در این بود که بسیاری از افراد در منزل درباره‌ی این برنامه بحث می‌کردند و به بیان اختلاف سلیقه‌های خود می‌پرداختند و این بحث‌ها همه‌ی افراد را به این برنامه‌ی تلویزیونی علاقمند کرده بود که این اتفاق جای خوشحالی داشت.

این خواننده‌ی موسیقی پاپ خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی مانند «شب کوک» شرایط لازم را برای جوان‌هایی که از امکان مالی لازم برای خواننده شدن بهره‌مند نبودند را فراهم می‌کرد تا پس از حضور در این برنامه بتوانند به شکل حرفه‌ای‌تری در عرصه‌ی موسیقی فعالیت کنند.

 

درباره ی zahra

همچنین ببینید

مصاحبه فریدون آسرایی با روزنامه صبا

فریدون آسرایی در مصاحبه با «روزنامه صبا» : دنباله رو نیستم!

متن کامل این مصاحبه : فریدون آسـرایی؛ خواننده‌ی جریان اصلی موسیقی ایران موسوم به پاپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *