معماری
خانه / اخبار / «زنان قصه‌‌ ما» راوی زندگی زنان سرپرست خانوار می‌شود.

«زنان قصه‌‌ ما» راوی زندگی زنان سرپرست خانوار می‌شود.

 

«زنان قصه‌‌ ما» راوی زندگی زنان سرپرست خانوار می‌شود…

نوید محمودی تهیه کننده‌ی مجموعه‌ی «زنان قصه ما» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا درباره‌ی این برنامه گفت: مجموعه‌ی «زنان قصه ما» در ۶۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به زندگی زنان سرپرست خانوار می‌پردازد. ما مستندهایی از زندگی این زنان ساخته‌ایم که آنها شرح حال زندگی خود را در آن گفته‌اند؛ این که چه شد همسران‌شان را از دست دادند و خود مسئولیت زندگی خودشان و فرزندان‌شان‌ را در دست گرفتند. اجرای این برنامه را خانم فریبا کوثری بر عهده دارد و برنامه‌ای کاملاً زنانه خواهد بود.

وی ادامه داد: این مجموعه در هر قسمت خود داستان زندگی یک زن سرپرست خانوار را به روی آنتن می‌برد که او طی آن قسمت سرنوشت زندگی‌اش را بازگو می‌کند. این برنامه هنوز در حال تولید است و به زودی (از روز شنبه ساعت ۲۲:۰۰ – شبکه پنج سیما) روی آنتن می‌رود.

تهیه کننده مجموعه «زنان قصه ما» درباره ایده ساخت چنین برنامه‌ای، بیان کرد: ایده ساخت این برنامه تلویزیونی از زنان بسیاری که در کشور ما به دلایل مختلف همسران‌شان را از دست داده‌اند یا ازدواج اشتباهی داشته‌اند گرفته شده است. بسیاری از این زنان پای فرزندان خود مانده‌اند و دیگر ازدواج نکرده‌اند.

※لازم به ذکر است که فریدون آسرایی خواننده‌ی تیتراژ این مجموعه است و قطعه‌ی «صبر و قرارم» (تیتراژ برنامه ” زنان قصه ما “) همزمان با شروع پخش این برنامه منتشر خواهد شد.

درباره ی zahra

همچنین ببینید

فریدون آسرایی خواننده تیتراژ سریال راه و بیراه

فریدون آسرایی تیتراژ سریال «راه و بیراه» را می‌خواند

به گزارش روابط عمومی شبکه یک : ※فریدون آسرایی خواننده‌ی تیتراژ سریال «راه و بیراه» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *