معماری
خانه / مصاحبه ها / فریدون آسرایی: آلبوم جدیدم تابستان سال آینده به بازار موسیقی می‌آید…

فریدون آسرایی: آلبوم جدیدم تابستان سال آینده به بازار موسیقی می‌آید…

مصاحبه فریدون آسرایی

فریدون آسرایی در مصاحبه با خبرگزاری « پانا » :

※ آلبوم جدیدم تابستان سال آینده به بازار موسیقی می‌آید…
※ برای سرود و ترانه‌ی جام جهانی ایده‌ی بسیار خوبی دارم!

فریدون آسرایی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی پانا ، درباره‌ی فعالیت جدیدش در عرصه‌ی موسیقی گفت: یک تک تراک را آماده‌ی انتشار دارم که مشغول ساختن آن هستیم ، اگر این ترانه آن چیزی که در نظر داریم شود به زودی آن را منتشر خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: دو نام مد نظر من است که به احتمال فراوان یکی از این اسامی را بر روی آن خواهیم گذاشت ، «اتفاقی نیست» و «رویم را زمین نزار» از نام‌هایی است که برای آن انتخاب کرده‌ایم که به احتمال فراوان با نام «اتفاقی نیست» این تک تراک در شبکه‌های مجازی منتشر می‌شود.

این خواننده‌ی پاپ در ادامه‌ درباره‌ی زمان انتشار آلبوم جدیدش نیز اظهار کرد: انتخاب آهنگ‌های آلبوم آینده‌ام را به پایان رسانده‌ام و اکنون مراحل پیش تولید آن را ادامه می دهیم، تنظیم‌های این آلبوم از اوایل سال آینده آغاز می‌شود و تصور ما بر این است که می‌توانیم تابستان سال آینده آن را در بازار موسیقی پخش کنیم.

وی ادامه داد: این آلبوم مانند آلبوم‌های گذشته من بین ۱۰ تا ۱۱ تراک خواهد داشت و هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده‌ایم.

آسرایی همچنین درباره‌ی احتمال خواندن ترانه‌ای برای جام جهانی فوتبال تصریح کرد: من یک ایده‌ای از قدیم دارم که الهام گرفته شده از موسیقی و سرودهایی است که در استادیوم‌های کشور اجرا می‌شود ، اما باید ببینم چه اتفاقی می‌افتد ، آیا می‌توانیم این سرود و ترانه را برای جام جهانی آماده کنیم یا خیر!

وی ادامه داد: این ترانه ورزشی و ملی است ، من ایده‌ی آن را دارم و می‌دانم چگونه باید آن را اجرا کنم اما کسی که این کار را تنظیم کند خیلی مهم است و بهترین شخصی که می‌تواند به من در ساخت این ترانه کمک کند بهروز صفاریان است.

این خواننده‌ی در پایان سخنانش تصریح کرد: این سرود را می توان در تمام مسابقات ورزشی و ملی اجرا کرد ، شیوه‌ی آن نیز به شکلی است که می‌توان به صورت جمعی در استادیوم اجرا کرد.

درباره ی zahra

همچنین ببینید

مصاحبه فریدون آسرایی با روزنامه صبا

فریدون آسرایی در مصاحبه با «روزنامه صبا» : دنباله رو نیستم!

متن کامل این مصاحبه : فریدون آسـرایی؛ خواننده‌ی جریان اصلی موسیقی ایران موسوم به پاپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *