معماری
خانه / مصاحبه ها / فریدون آسرایی: اجرای مکرر کنسرت‌ها باعث خستگی جسمانی‌ام شده است/آلبوم جدیدم بر خلاف آثار این روزهای موسیقی ریتمیک نیست

فریدون آسرایی: اجرای مکرر کنسرت‌ها باعث خستگی جسمانی‌ام شده است/آلبوم جدیدم بر خلاف آثار این روزهای موسیقی ریتمیک نیست

مصاحبه فریدون آسرایی

فریدون آسرایی در مصاحبه با «خبرگزاری میزان» :

※اجرای مکرر کنسرت‌ها باعث خستگی جسمانی‌ام شده است!
※آلبوم جدیدم بر خلاف آثار این روزهای موسیقی ریتمیک نیست.

فریدون آسرایی خواننده‌ی موسیقی پاپ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره‌ی فعالیت‌های خود در پایان سال و ایام نوروز ۹۷ گفت : در روزهای پایانی سال منتهی به نوروز۹۷ ، اجراهای مختلف در شهر امیدیه واقع در اهواز باعث شده است که نتوانم به اجرا در نوروز فکر کنم.

وی در همین راستا افزود: اجراهای کنسرت‌ها در امیدیه که در روزهای آینده نیز ادامه دارد، این اجراها بسیار سنگین است و باعث خستگی جسمانی ام شده است.

این خواننده‌ی موسیقی پاپ درباره‌ی تصمیمش برای نوروز ۹۷ اظهار کرد: به دلیل خستگی جسمانی ناشی از ترافیک کاری از مدیر برنامه و تهیه کننده کارهایم خواستم تا نوروز ۹۷ برایم برنامه‌ای نگذارند تا در گوشه‌ای آرام استراحت کنم و با روحیه‌ی بهتر و قوای جسمانی برای اجراهای سال آینده آماده شوم.

آسرایی به تلاش‌های خود و اعضای فعال در ساخت آلبوم جدیدش اشاره کرد و افزود: روی ساخت آلبوم در حال فعالیت هستیم تا با قدرت و دقت بیشتر تکمیل شود. ۱۹ قطعه برای این آلبوم تدارک دیده شده است و در نهایت ۱۰ قطعه‌ی برتر و با کیفیت‌تر که در نظر مخاطب دلچسب‌تر بوده و دوست داشتنی هستند برای انتشار آماده می‌شوند.

وی درباره‌ی کیفیت و خصوصیت آلبوم جدیدش خاطرنشان کرد: آلبوم جدیدم برخلاف آلبوم‌هایی که این روزها در قالب ریتمیک منتشر می‌شوند فضایی عاشقانه دارد و شنیدنی است. هنوز اسم آلبوم مشخص نشده و در آخرین دقایق پایان کار اسم آلبوم انتخاب می‌شود.

درباره ی zahra

همچنین ببینید

مصاحبه فریدون آسرایی با روزنامه صبا

فریدون آسرایی در مصاحبه با «روزنامه صبا» : دنباله رو نیستم!

متن کامل این مصاحبه : فریدون آسـرایی؛ خواننده‌ی جریان اصلی موسیقی ایران موسوم به پاپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *